Guangzhou U-POR Auto Accessory Co Ltd

Izveidota 2002.gadā, U-Por Auto Accessory Co Ltd ir pētniecības un attīstības, ražošanas un pārdošanas integrētu uzņēmumu. Mēs esam specializējušies iekšējās un ārējās apdares detaļās, tikai Porsche, piemēram, Cayenne, Macan, Panamera, Boxster, 911 un tā tālāk. Produkti pārsvarā ir Body kit, skriešanas dēlis, izplūdes izpūtējs, priekšējā un aizmugurējā skidplate, jumts, dekoratīvā apdare un tā tālāk. Ar 15 gadu ilgu nepārtrauktu darbu Now U-POR ir Porsche modifikācijas nozares līderis un pārstāvis Ķīnā un veiksmīgi pārveidojis vairāk nekā 38 000 Porsche automašīnu.

Šobrīd mēs aptveram 5386 kvadrātmetru platību un pieder vairāk nekā 200 darbinieku. Mēs uzstājam, ka jāizmanto augstas kvalitātes materiāli un amatniecība, un nepieciešamais kvalitātes standarts parasti ir augstāks nekā nozares standarts. Lai izstrādātu jaunus produktus, lai apmierinātu klientu pieprasījumu, mēs nepārtraukti iegādājam jaunākos Porsche automašīnu modeļus. Mūsu uzņēmums piedāvā paraugu apstrādi, projektēšanu un attīstību klientiem.

Mēs esam specializējušies iekšējās un ārējās apdares detaļās, tikai Porsche, piemēram, Cayenne, Macan, Panamera, Boxster, 911 un tā tālāk. Produkti pārsvarā ir Body kit, skriešanas dēlis, izplūdes izpūtējs, priekšējā un aizmugurējā skidplate, jumts, dekoratīvā apdare un tā tālāk.

9.jpg

Tikai Porsche, piemēram, Cayenne, Macan, Panamera, Boxster, 911 un tā tālāk